Titulní obrázek

Nissan NV200 v roli taxi?

Publikováno: 21.únor 2013

Automobilka Nissan produkuje velmi kvalitní a krásná vozidla. V budoucnu bychom mohli vídat model Nissan NV200 na londýnských ulicích častěji. Vůz by brázdil silnice v roli taxi. Elektronická varianta na sebe prý nenechá dlouho čekat.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Nový Nissan NV200 by tedy měl nahradit typické londýnské taxíky, které už nesplňují nic z dnešních standardů. Máme na mysli především komfort, kultivovanost, spotřebu nebo prostornost. Nissan chtěl tak moc vytvořit auto, které trumfne ty současné, že tvary jsou prostě takové, jaké musí být. Třeba se právě vám líbí, ale pokud ne, může si to u vás Nissan spravit alespoň výbavou na palubě.

Poznávacím znamením budou posuvné dveře, díky kterým se pohodlně usadí až pětice cestujících. Velký vstupní otvor usnadní nástup s větším množstvím zavazadel i handicapovaným lidem. Samotným taxikářům by se měl nový taxík zalíbit hlavně spotřebou. Ta je díky použití motoru 1.5 dCi v porovnání se stávajícím modelem nižší nejméně o 50 %.